Aktuality ohledně turistické ubytovny naleznete na stránkách:

www.kulturadobruska.cz/ubytovani-stravovani/turisticka-ubytovna-v-sokolovne-327_10.html

Ubytování

Budova sokolovny a přilehlý areál jsou svojí polohou a vybavením vhodné pro různá sportovní soustředění, sportovní semináře a školení, školní výlety apod. Ubytování je vhodné i pro pracovní skupiny. Ubytovací kapacita je 58 lůžek v budově sokolovny a 40 lůžek v chatkách. Budova sokolovny poslouží i jako úschovna kol pro případné zájemce o cykloturistiku.

Naše organizace zajišťuje a zastřešuje cvičební a treninkový proces a činnost 11 odddílů a odborů,včetně provozu Světa loutek a jeho představeních v objektu sokolovny s areálem sokolské zahrady s možností ubytování v chatkách i turistické ubytovně.Poskytuje ideální možnosti k uskutečňování seminářů,cvičebních soustředění s využitím přednáškového sálu, jídelny s kuchyňským zařízením,cvičebních prostor velkého(400m2) a malého sálu (120m2), šaten se sprchami.Venkovní hřiště s asfaltoživičným povrchem pro házenou,fotbálek a  jiné kolektivní sporty a umožňující hry. Areál je vhodný i k možnému užití pro stanování, s poskytnutím nezbytného zázemí  s toaletami a umývárnami v objektu, na travnatých i stíněných plochách.   Sokolská jednota může k individuelnímu programu poskytnout využití používaného zařízení při rozvíjené sportovní činnosti oddíly badmintonu, národní házené, kuželek, karate, stolního tenisu, moderní gymnastiky, florbalu, kulturistiky, zdravotní všestranosti a odboru Loutkové scény, včetně případného využití trenérů a cvičitelů jednotlivých oddílů se zkušenostmi a dlouhodoubou tradicí ve soportovních soutěžích různých úrovní.
     Ve městě Dobruška je dostupný krytý bazén se saunou a venkovním koupalištěm, blízkost Orlických hor zase láká k výletům jak v létě za turistikou a cykloturistikou, tak v zimně za zimními sporty. K návštěvám lákají ale i další zařízení města, jako například kino, knihovna, radniční věž, rodný domek F.L.Věka a další památky města.
    Sokolská jednota je se 120 letou historií a činností dobře hodnocena a vedena jako spolek rozvíjející různorodou činnost ve městě Dobruška