Oddíl badmintonu TJ SOKOL Dobruška

Badmintonový oddíl patří k nejlepšímu, co dobrušská jednota má. Jeho historie již píše více než 36 letou historii, a za tu dobu se stala jedním z nejúspěšnějších badmintonových oddílů celkem. Každoročně získává medaile a tituly Mistrů ČR, ve všech věkových kategoriích. Oddíl vychoval řadu reprezentantů ČR, ktřeří se účastnili Mistrovství světa a Evropy jak v juniorských, tak seniorských kategoriích. V roce 2008 oddíl dosáhl historického úspěchu, když jeho smíšené družstvo dospělých dokázalo poprvé v historii klubu zvítězit v Extralize badmintonu a získat tak pro Dobrušku a naší jednotu Titul mistrů ČR družstev v olympijském sportu. O kvalitě oddílu hovoří i status Sportovního Centra mládeže, které jsou 4 v republice.

více informací na stránkách oddílu badmintonu

Oddíl národní házené TJ SOKOL Dobruška

více informací na stránkách oddílu národní házené

Loutkářský odbor SVĚT LOUTEK

Soubor vznikl v roce 1950 a hrál s různými přestávkami pod hlavičkou ZK JAS Dobruška. Od roku 1999 přešel pod TJ Sokol Dobruška, kde byla vybudována s nemalým příspěvkem Městského úřadu v Dobrušce stálá scéna v budově Sokolovny.
Od roku 2001 se hraje pro nejmenší díváky od října do dubna většinou jednou nebo dvakrát měsíčně v neděli dopoledne od 10:00 hodin.
Zkouší se jednou týdně v pondělí od 16:00 hodin.
Velmi rádi přivítáme nové zájemce o tuto činnost, jak děti, mládež až po důchodce, protože šikovných rukou a zapálených lidí není nikdy dost.
Ozvěte se, přiojďte se podívat, zkuste to s námi!
Kontakt:
Principálka: Věra Kozubová, tel: 494 623 325

Oddíl zdravotní tělesné výchovy v TJ Sokol Dobruška

Zdravotní tělesná výchova řeší problematiku vzniku svalové nerovnováhy a jejich zdravotních důsledků. Je to cvičení cílené na obnovení svalové rovnováhy a to především formou protahování zkrácených svalů a posilování svalů oslabených.

Cvičební hodiny navštěvují muži i ženy všech věkových kategorií. Vedoucím je Věra Jílková, cvičitelka zdravotní tělesné výchovy II. třídy. Zdravotní cvičení vykazuje dobré výásledky, protože nejen že působí preventivně, ale také i léčí.

 

Oddíl kulturistiky TJ SOKOL Dobruška

 

Věrná garda TJ SOKOL Dobruška